Gruzija-usa

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Gruzija-usa

Īpašums pārdošanā Gruzijā

Tā robežojas uz ziemeļrietumiem ar Tennessee, uz ziemeļaustrumiem ar North Carolina, austrumos ar South Carolina, uz dienvidaustrumiem to apskalo Atlantijas okeāns, uz dienvidiem tas robežojas Florida, un uz rietumiem ar Alabama
Gruzija ir valsts dienvidaustrumos no Amerikas Savienotajām Valstīm ar krāsainu teritoriju, kurā ietilpst pludmales, krasts, kultivēta zeme un kalni. Galvaspilsēta ir Atlanta, un tā ir arī visvairāk apdzīvotā pilsēta. Citas vietas, par kurām vērts apsvērt, ir Savanna un Augusta. Savannah ir slavena ar savu 18.-19. Gadsimta arhitektūru. Augusta rīko Masters golfa turnīru.
Gruzija ir bagāta un skaista valsts, kurai ir tik daudz ko piedāvāt. Gruzijas nekustamo īpašumu tirgū ir lieliskas dzīves vietas, piemēram, Atlanta. Kaut Atlanta ir ne tikai veids, kā tas atrodas, tas ir viens no labākajiem aizņemts profesionāļiem un piedāvā plašu priekšpilsētas izvēlēties, ja jūs nevēlaties dzīvot metropole.
Gruzija robežojas arī ar Atlantijas okeānu, tāpēc jūsu valstī ir daudz pludmales. Ir arī kalni, piekrastes līdzenumi un vairāk. Tā ir karsta valsts, tā tuvu Florida, ka to izvēlas daudzi pensionāri pārvietoties. Ja jūs meklējat īpašuma pārdošanai Gruzijā, jums ir jāzina, ka Gruzija ir daudz ko piedāvāt, neitrālu nekustamā īpašuma tirgu, kas ir labi gan pircējs un pārdevējs.
Gruzijas māju vidējā vērtība ir pieaugusi gandrīz par 7% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Šī tendence saglabājas un turpina pieaugt vēl par 4%, kā minimums.
Gruzijas nekustamo īpašumu tirgū ir daudzas skaistas vietas, no kurām daudzas ir Atlantas priekšpilsētas. Šā iemesla dēļ izlasiet šādu informāciju, ja jūs interesē īpašuma pārdošana Gruzijā.
Pēdējos gados Atlanta ir piedzīvojis nodarbinātības pieaugumu un iedzīvotāju skaita pieaugumu, kas ir labas spēcīgas nekustamā īpašuma tirgus pazīmes.
Atlanta, Apalaha kalnu pakājē, ir trešā lielākā metropoles reģiona dienvidaustrumos. Gadu desmitiem metropoles teritorija ir uzlabota ražošanas nozarē. Šodien, Atlanta izaugsme ir nedaudz palēninājusies, bet joprojām ir labas investīciju iespējas, ja jūs zināt, kur meklēt, pārdodot īpašumu Gruzijā.
Atlantā ir lieliska mūzikas vide, padarot to par pilsētu ar bagātīgu naktsdzīvi. Atlanta 2018. gadā virzās uz veselīgu pārdošanas tirgu.
Roswell Gruzijā, ko nedrīkst sajaukt ar Roswell Ņūmeksikā, ir lielisks neitrāls tirgus, kas ir vērts. Lietu īpašniekiem Roswell ir mazāk hipotekāro kredītu un maksājumu problēmas nekā Atlanta.
Savannah piedāvā arī neitrālu tirgu. Šāda veida tirgus nozīmē, ka tas nav ne pircēja tirgus, ne pārdevēju tirgus.
Ja jūs domājat pārcelties uz Savannu tuvākajā nākotnē, un jūs meklējat nekustamo īpašumu pārdošanai Gruzijā, noteikti izlasiet šo rakstu vispirms! Galu galā, jūs vēlaties zināt, ko jūs lietojat, vai ne? Savannah ir tūristu galamērķis un beidzot iemīlas ar savu spooky šarmu. Bet vai Savanna patiešām ir laba jums?
Jūs redzēsiet, ka jūs izglābat citas lielās pilsētas, pārejiet uz Savannah un nopirkt īpašumu pārdošanai Gruzijā, joprojām ir ļoti ērti.
Savannah ir uz upes, tas ir skatuvisks, tas ir mākslas iestatījumu, tas ir netālu no pludmales, ir vairākas militārās bāzes tuvumā, tas ir universitātes pilsēta, daudz vietas, lai spēlēt golfu, un tas ir netālu no Disneyworld.

Neatkarīgi no tā, vai jūs noteikti pārceļas uz Savannah vai vienkārši apsverat to pārdošanai Gruzijā, tagad varat redzēt, ka tā ir lieliska vieta, kur dzīvot, strādāt un spēlēt.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

*** Perfect Investor Opp *** PĀRDOTS AS-IS. Liels nomas īpašums Tennant aizņemts. Netālu no iepirkšanās, skolām un restorāniem. Motivēts pārdevējs. 3 ...
Cod. 9772

PARDOŠANA Lauku māja, Gruzija-usa, Fulton County, Atlanta, 12147 Edgewater Drive

201,415.81EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

8662 m²
Šī māja ir ļoti stāvoklī iegādei.
Cod. 6183

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Gruzija-usa, Chatham County, Savannah, Savannah

360,694.42EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

1 m²
141 Acres zemes tikai 5 minūšu braucienā līdz I-75 starpštatu.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB